Združenje zakonskih in družinskih terapevtov Slovenije Združenje zakonskih in družinskih terapevtov Slovenije
  • Domov
  • O združenju
    • Organi in delovna telesa
    • Sekcije
    • Etični kodeks
    • Temeljni akti in pravilniki
  • Članstvo, izobraževanje, nazivi
    • Naši člani
    • Izobraževanje
    • Nazivi
    • Terapevti in terapevtski centri
  • Pretekli dogodki
  • Novice
    • Aktualni dogodki
  • Za člane
    • Vzorci dokumentov
    • Arhiv zapisnikov sej
    • Obvestila članom
    • Obrazec – Terapevtska pomoč v času izrednih razmer zaradi koronavirusa

Pretekli dogodki

Kongresi

I. kongres ZDT  30.01.2010

II. kongres ZDT 29.01.2011

III. kongres ZDT 03.03.2012

IV. kongres ZDT 19.04-20.04.2013 

V. kongres ZDT 11.04.-12.04.2014

VI. kongres ZDT 27.03.-28.03.2015

VII. kongres ZDT 08.04.-09.04.2016

VIII. kongres ZDT 07.04.-08.04.2017 

IX. kongres ZDT 13.04.-14.04.2018

X. kongres ZDT 29.03.-30.03.2019

XI. kongres ZDT 06.11.-07.11.2020

XII. kongres ZDT 25.09. in 27.11.2021

Študijski dnevi

I. študijski dan “Terapevtsko delo in njegova vrednost”

II. študijski dan “Prihodnost našega poklica”

III. študijski dan “Etika v zakonski in družinski terapiji”

IV. študijski dan “Nasproti novim izzivom”

V. študijski dan “Pogled v svet”

VI. študijski dan “Skozi okno supervizije”

VII. študijski dan “Intervencije pri terapevtskem delu”

VIII. študijski dan “Terapevt v svetu”

IX. študijski dan “Delam dobro”

x. študijski dan “Moja odgovornost – etično ravnanje”

XI. študijski dan “Zakonske obveznosti in dolžnosti terapevtov”

XII. študijsku dan “Ko se klient in terapevt zgrešita”

Študijski dnevi od leta 2020

XIII. študijski dan 2021 | Izzivi terapevtskega dela na daljavo

Projekti

Švicarski projekt

Drugi dogodki

Forum inovacij – Relacijska družinska terapija

Več kot 350 udeležencev poslušalo Psihoterapevtske zgodbe

Neformalna srečanja članov

ZDT vikend v Domu Bratstva Zaplana 2014

Iskanje

Izbira jezika

Prijava na kongres/ Online registration Oddaja prispevka/ Contribution submission

Koledar dogodkov

- Dogodek združenja
- Dogodek naših članov in centrov

Koledar dogodkov

<
< 2021 >
August
>
Month
Month
List
Week
Day
MoTuWeThFrSaSu
      1
23456
  • XII. KONGRES ZZDTS | POZIV K UDELEŽBI IN ODDAJI STROKOVNIH IN ZNANSTVENIH PRISPEVKOV

    14:09 -23:59
    06.08.2021-30.09.2021
    Združenje zakonskih in družinskih terapevtov Slovenije

    — POZIV ZA AKTIVNO UDELEŽBO NA XII. KONGRESU Z NASLOVOM DOŽIVLJANJE ODNOSOV V DIGITALNI DOBI —
    Vabimo vas, da se odločite za aktivno udeležbo in …[Read more]

7
  • XII. KONGRES ZZDTS | POZIV K UDELEŽBI IN ODDAJI STROKOVNIH IN ZNANSTVENIH PRISPEVKOV

    14:09 -23:59
    07.08.2021-30.09.2021
    Združenje zakonskih in družinskih terapevtov Slovenije

    — POZIV ZA AKTIVNO UDELEŽBO NA XII. KONGRESU Z NASLOVOM DOŽIVLJANJE ODNOSOV V DIGITALNI DOBI —
    Vabimo vas, da se odločite za aktivno udeležbo in …[Read more]

8
  • XII. KONGRES ZZDTS | POZIV K UDELEŽBI IN ODDAJI STROKOVNIH IN ZNANSTVENIH PRISPEVKOV

    14:09 -23:59
    08.08.2021-30.09.2021
    Združenje zakonskih in družinskih terapevtov Slovenije

    — POZIV ZA AKTIVNO UDELEŽBO NA XII. KONGRESU Z NASLOVOM DOŽIVLJANJE ODNOSOV V DIGITALNI DOBI —
    Vabimo vas, da se odločite za aktivno udeležbo in …[Read more]

9
  • XII. KONGRES ZZDTS | POZIV K UDELEŽBI IN ODDAJI STROKOVNIH IN ZNANSTVENIH PRISPEVKOV

    14:09 -23:59
    09.08.2021-30.09.2021
    Združenje zakonskih in družinskih terapevtov Slovenije

    — POZIV ZA AKTIVNO UDELEŽBO NA XII. KONGRESU Z NASLOVOM DOŽIVLJANJE ODNOSOV V DIGITALNI DOBI —
    Vabimo vas, da se odločite za aktivno udeležbo in …[Read more]

10
  • XII. KONGRES ZZDTS | POZIV K UDELEŽBI IN ODDAJI STROKOVNIH IN ZNANSTVENIH PRISPEVKOV

    14:09 -23:59
    10.08.2021-30.09.2021
    Združenje zakonskih in družinskih terapevtov Slovenije

    — POZIV ZA AKTIVNO UDELEŽBO NA XII. KONGRESU Z NASLOVOM DOŽIVLJANJE ODNOSOV V DIGITALNI DOBI —
    Vabimo vas, da se odločite za aktivno udeležbo in …[Read more]

11
  • XII. KONGRES ZZDTS | POZIV K UDELEŽBI IN ODDAJI STROKOVNIH IN ZNANSTVENIH PRISPEVKOV

    14:09 -23:59
    11.08.2021-30.09.2021
    Združenje zakonskih in družinskih terapevtov Slovenije

    — POZIV ZA AKTIVNO UDELEŽBO NA XII. KONGRESU Z NASLOVOM DOŽIVLJANJE ODNOSOV V DIGITALNI DOBI —
    Vabimo vas, da se odločite za aktivno udeležbo in …[Read more]

12
  • XII. KONGRES ZZDTS | POZIV K UDELEŽBI IN ODDAJI STROKOVNIH IN ZNANSTVENIH PRISPEVKOV

    14:09 -23:59
    12.08.2021-30.09.2021
    Združenje zakonskih in družinskih terapevtov Slovenije

    — POZIV ZA AKTIVNO UDELEŽBO NA XII. KONGRESU Z NASLOVOM DOŽIVLJANJE ODNOSOV V DIGITALNI DOBI —
    Vabimo vas, da se odločite za aktivno udeležbo in …[Read more]

13
  • XII. KONGRES ZZDTS | POZIV K UDELEŽBI IN ODDAJI STROKOVNIH IN ZNANSTVENIH PRISPEVKOV

    14:09 -23:59
    13.08.2021-30.09.2021
    Združenje zakonskih in družinskih terapevtov Slovenije

    — POZIV ZA AKTIVNO UDELEŽBO NA XII. KONGRESU Z NASLOVOM DOŽIVLJANJE ODNOSOV V DIGITALNI DOBI —
    Vabimo vas, da se odločite za aktivno udeležbo in …[Read more]

14
  • XII. KONGRES ZZDTS | POZIV K UDELEŽBI IN ODDAJI STROKOVNIH IN ZNANSTVENIH PRISPEVKOV

    14:09 -23:59
    14.08.2021-30.09.2021
    Združenje zakonskih in družinskih terapevtov Slovenije

    — POZIV ZA AKTIVNO UDELEŽBO NA XII. KONGRESU Z NASLOVOM DOŽIVLJANJE ODNOSOV V DIGITALNI DOBI —
    Vabimo vas, da se odločite za aktivno udeležbo in …[Read more]

15
  • XII. KONGRES ZZDTS | POZIV K UDELEŽBI IN ODDAJI STROKOVNIH IN ZNANSTVENIH PRISPEVKOV

    14:09 -23:59
    15.08.2021-30.09.2021
    Združenje zakonskih in družinskih terapevtov Slovenije

    — POZIV ZA AKTIVNO UDELEŽBO NA XII. KONGRESU Z NASLOVOM DOŽIVLJANJE ODNOSOV V DIGITALNI DOBI —
    Vabimo vas, da se odločite za aktivno udeležbo in …[Read more]

16
  • XII. KONGRES ZZDTS | POZIV K UDELEŽBI IN ODDAJI STROKOVNIH IN ZNANSTVENIH PRISPEVKOV

    14:09 -23:59
    16.08.2021-30.09.2021
    Združenje zakonskih in družinskih terapevtov Slovenije

    — POZIV ZA AKTIVNO UDELEŽBO NA XII. KONGRESU Z NASLOVOM DOŽIVLJANJE ODNOSOV V DIGITALNI DOBI —
    Vabimo vas, da se odločite za aktivno udeležbo in …[Read more]

17
  • XII. KONGRES ZZDTS | POZIV K UDELEŽBI IN ODDAJI STROKOVNIH IN ZNANSTVENIH PRISPEVKOV

    14:09 -23:59
    17.08.2021-30.09.2021
    Združenje zakonskih in družinskih terapevtov Slovenije

    — POZIV ZA AKTIVNO UDELEŽBO NA XII. KONGRESU Z NASLOVOM DOŽIVLJANJE ODNOSOV V DIGITALNI DOBI —
    Vabimo vas, da se odločite za aktivno udeležbo in …[Read more]

18
  • XII. KONGRES ZZDTS | POZIV K UDELEŽBI IN ODDAJI STROKOVNIH IN ZNANSTVENIH PRISPEVKOV

    14:09 -23:59
    18.08.2021-30.09.2021
    Združenje zakonskih in družinskih terapevtov Slovenije

    — POZIV ZA AKTIVNO UDELEŽBO NA XII. KONGRESU Z NASLOVOM DOŽIVLJANJE ODNOSOV V DIGITALNI DOBI —
    Vabimo vas, da se odločite za aktivno udeležbo in …[Read more]

19
  • XII. KONGRES ZZDTS | POZIV K UDELEŽBI IN ODDAJI STROKOVNIH IN ZNANSTVENIH PRISPEVKOV

    14:09 -23:59
    19.08.2021-30.09.2021
    Združenje zakonskih in družinskih terapevtov Slovenije

    — POZIV ZA AKTIVNO UDELEŽBO NA XII. KONGRESU Z NASLOVOM DOŽIVLJANJE ODNOSOV V DIGITALNI DOBI —
    Vabimo vas, da se odločite za aktivno udeležbo in …[Read more]

20
  • XII. KONGRES ZZDTS | POZIV K UDELEŽBI IN ODDAJI STROKOVNIH IN ZNANSTVENIH PRISPEVKOV

    14:09 -23:59
    20.08.2021-30.09.2021
    Združenje zakonskih in družinskih terapevtov Slovenije

    — POZIV ZA AKTIVNO UDELEŽBO NA XII. KONGRESU Z NASLOVOM DOŽIVLJANJE ODNOSOV V DIGITALNI DOBI —
    Vabimo vas, da se odločite za aktivno udeležbo in …[Read more]

21
  • XII. KONGRES ZZDTS | POZIV K UDELEŽBI IN ODDAJI STROKOVNIH IN ZNANSTVENIH PRISPEVKOV

    14:09 -23:59
    21.08.2021-30.09.2021
    Združenje zakonskih in družinskih terapevtov Slovenije

    — POZIV ZA AKTIVNO UDELEŽBO NA XII. KONGRESU Z NASLOVOM DOŽIVLJANJE ODNOSOV V DIGITALNI DOBI —
    Vabimo vas, da se odločite za aktivno udeležbo in …[Read more]

22
  • XII. KONGRES ZZDTS | POZIV K UDELEŽBI IN ODDAJI STROKOVNIH IN ZNANSTVENIH PRISPEVKOV

    14:09 -23:59
    22.08.2021-30.09.2021
    Združenje zakonskih in družinskih terapevtov Slovenije

    — POZIV ZA AKTIVNO UDELEŽBO NA XII. KONGRESU Z NASLOVOM DOŽIVLJANJE ODNOSOV V DIGITALNI DOBI —
    Vabimo vas, da se odločite za aktivno udeležbo in …[Read more]

23
  • XII. KONGRES ZZDTS | POZIV K UDELEŽBI IN ODDAJI STROKOVNIH IN ZNANSTVENIH PRISPEVKOV

    14:09 -23:59
    23.08.2021-30.09.2021
    Združenje zakonskih in družinskih terapevtov Slovenije

    — POZIV ZA AKTIVNO UDELEŽBO NA XII. KONGRESU Z NASLOVOM DOŽIVLJANJE ODNOSOV V DIGITALNI DOBI —
    Vabimo vas, da se odločite za aktivno udeležbo in …[Read more]

24
  • XII. KONGRES ZZDTS | POZIV K UDELEŽBI IN ODDAJI STROKOVNIH IN ZNANSTVENIH PRISPEVKOV

    14:09 -23:59
    24.08.2021-30.09.2021
    Združenje zakonskih in družinskih terapevtov Slovenije

    — POZIV ZA AKTIVNO UDELEŽBO NA XII. KONGRESU Z NASLOVOM DOŽIVLJANJE ODNOSOV V DIGITALNI DOBI —
    Vabimo vas, da se odločite za aktivno udeležbo in …[Read more]

25
  • XII. KONGRES ZZDTS | POZIV K UDELEŽBI IN ODDAJI STROKOVNIH IN ZNANSTVENIH PRISPEVKOV

    14:09 -23:59
    25.08.2021-30.09.2021
    Združenje zakonskih in družinskih terapevtov Slovenije

    — POZIV ZA AKTIVNO UDELEŽBO NA XII. KONGRESU Z NASLOVOM DOŽIVLJANJE ODNOSOV V DIGITALNI DOBI —
    Vabimo vas, da se odločite za aktivno udeležbo in …[Read more]

26
  • XII. KONGRES ZZDTS | POZIV K UDELEŽBI IN ODDAJI STROKOVNIH IN ZNANSTVENIH PRISPEVKOV

    14:09 -23:59
    26.08.2021-30.09.2021
    Združenje zakonskih in družinskih terapevtov Slovenije

    — POZIV ZA AKTIVNO UDELEŽBO NA XII. KONGRESU Z NASLOVOM DOŽIVLJANJE ODNOSOV V DIGITALNI DOBI —
    Vabimo vas, da se odločite za aktivno udeležbo in …[Read more]

27
  • XII. KONGRES ZZDTS | POZIV K UDELEŽBI IN ODDAJI STROKOVNIH IN ZNANSTVENIH PRISPEVKOV

    14:09 -23:59
    27.08.2021-30.09.2021
    Združenje zakonskih in družinskih terapevtov Slovenije

    — POZIV ZA AKTIVNO UDELEŽBO NA XII. KONGRESU Z NASLOVOM DOŽIVLJANJE ODNOSOV V DIGITALNI DOBI —
    Vabimo vas, da se odločite za aktivno udeležbo in …[Read more]

28
  • XII. KONGRES ZZDTS | POZIV K UDELEŽBI IN ODDAJI STROKOVNIH IN ZNANSTVENIH PRISPEVKOV

    14:09 -23:59
    28.08.2021-30.09.2021
    Združenje zakonskih in družinskih terapevtov Slovenije

    — POZIV ZA AKTIVNO UDELEŽBO NA XII. KONGRESU Z NASLOVOM DOŽIVLJANJE ODNOSOV V DIGITALNI DOBI —
    Vabimo vas, da se odločite za aktivno udeležbo in …[Read more]

29
  • XII. KONGRES ZZDTS | POZIV K UDELEŽBI IN ODDAJI STROKOVNIH IN ZNANSTVENIH PRISPEVKOV

    14:09 -23:59
    29.08.2021-30.09.2021
    Združenje zakonskih in družinskih terapevtov Slovenije

    — POZIV ZA AKTIVNO UDELEŽBO NA XII. KONGRESU Z NASLOVOM DOŽIVLJANJE ODNOSOV V DIGITALNI DOBI —
    Vabimo vas, da se odločite za aktivno udeležbo in …[Read more]

30
  • XII. KONGRES ZZDTS | POZIV K UDELEŽBI IN ODDAJI STROKOVNIH IN ZNANSTVENIH PRISPEVKOV

    14:09 -23:59
    30.08.2021-30.09.2021
    Združenje zakonskih in družinskih terapevtov Slovenije

    — POZIV ZA AKTIVNO UDELEŽBO NA XII. KONGRESU Z NASLOVOM DOŽIVLJANJE ODNOSOV V DIGITALNI DOBI —
    Vabimo vas, da se odločite za aktivno udeležbo in …[Read more]

31
  • XII. KONGRES ZZDTS | POZIV K UDELEŽBI IN ODDAJI STROKOVNIH IN ZNANSTVENIH PRISPEVKOV

    14:09 -23:59
    31.08.2021-30.09.2021
    Združenje zakonskih in družinskih terapevtov Slovenije

    — POZIV ZA AKTIVNO UDELEŽBO NA XII. KONGRESU Z NASLOVOM DOŽIVLJANJE ODNOSOV V DIGITALNI DOBI —
    Vabimo vas, da se odločite za aktivno udeležbo in …[Read more]

     

Prihajajoči dogodki

Trenutno ni dogodkov.

Facebook

Facebook

Prijava na e-novice

KONTAKT

Združenje zakonskih in družinskih terapevtov Slovenije

Ulica bratov Učakar 50, 1000 Ljubljana

Email: info@zdt.si

Matična številka: 2376679

Davčna številka: 85106941

Transakcijski račun: SI56 3300 0000 2502 979 (Addiko Bank d.d.)

Pravilnik o zasebnosti
Pravilnik o zasebnosti / ZZDTS © 2018
Prevedi »



To spletno mesto uporablja piškotke. Z nadaljevanjem uporabe strani se strinjate z uporabo le-teh.
Nastavitve piškotov lahko spremenite kadarkoli s klikom na gumb Nastavitve piškotkov.